"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kuşadası Davutlar Gençlik Kampı

 

İzmir Kamp ve Karavan Derneğinin aktif katkıları ile son iki yıl içerisinde kamp ve karvancılığa kazandırılan bir kamp alanı Davutlar Gençlik Kampı. Temelde bir çok eksiklikler hissedilse de kampın yer aldığı bölge itibariyle bir çok konuğun takdirini ve sevgisini kazanmış olan bir yer. Nitekim Kuşadasından uzayıp Güzelçamlıya kadar uzanan eşşiz plajın hemen yanında. Herhangi  bir mesafe katetmeksizin denize ulaşmak mümkün. Çadırınızın yanında ya da karavanınızın tentesi altında bulunurken aynı anda plajdan faydalanmak mümkün. Ayrıca kamp işletmesi hemen hemen market fiyatına yakın yiyecek ile alkollü alkolsüz içecekler sunmakta. İçinde oldukça yeterli bir gazinosu mevcut. Yok ben kendi imkanlarım ile kamp yamak istiyorum derseniz çok yakınında bilindik zincir alışveriş merkezleri ile içinde çeşitli eğlence alanlarını barındıran gece pazarı mevcut. 

 

 

Arzu edilmesi halinde gerek plajda gerekse işletme içinde yer alan çim alan üzerindeki gölgelik masa sandalye veya şezlong şemsiyeden faydalanmak mümkün. İşletme içinde bulunmakla beraber plaj mavi bayraklı olması sebebiyle Belediyenin sunduğu ücretsiz gölgelik duş ve soyunma kabini de mevcut. 

En başta bahsettiğim üzere burası işletmecilerin yoğun çabaları ile de faaliyete geçsede İzmir Kamp ve Karavan Derneğininde katkısı yadsınamaz. Bu sebeple Dernek üyelerine ekstra indirimler mevcut.